ГоловнаКолективДиригентиВадим Перевозніков

Вадим Перевозніков

Диригент Одеського Національного академічного театру опери і балету. Заслужений діяч мистецтв України

На «відмінно» закінчив Московську державну консерваторію та Національну музичну академію України імені Петра Чайковського. Удосконалювався у Большому театрі в Москві під керівництвом Марка Емлера.

1988 року обійняв посаду диригента симфонічного оркестру Туркменської національної філармонії. Пізніше працював з Одеським філармонійним оркестром, керував оркестрами Київського Національного театру оперети, та Opera Nova і «Оркестр ХХІ століття» в Польщі, Rheinische Musikalische Theater в Німеччині. Записав значну кількість творів сучасних композиторів з симфонічним оркестром Національного радіо і телебачення України.

Вадим Перевозников виступав з концертам та музичними спектаклями (опера, балет, оперета, мюзикл) в Росії, Литві, Польщі, Німеччині, Голландії, Бельгії, Австрії, Італії, Швейцарії та багатьох інших країнах. В обширному репертуарі диригента понад п»ятдесят творів музичного театру, симфонічна та камерна музика.

Нині Вадим Перевозников обіймає посаду головного диригента Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного та співпрацює з Одеською Національною музичною академією імені Антоніни Нежданової.