ГоловнаКолективКерівництвоГоловний хормейстерВалерій Регрут

Валерій Регрут

 Валерій Регрут народився в Чернівецькій області. У 1990 році закінчив Чернівецьке музичне училище, клас хорового диригування. З 1990 до 1999 року навчався в Одеській державній консерваторії (нині – Одеська Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової за спеціальністями "хорове диригування" (клас професора Аліси Серебрі), "оперно-симфонічне диригування" (клас доцента, заслуженого артиста України Давіда Сіпітінера), "сольний спів" (клас профессора, народного артиста України Миколи Огренича). З 1999 по 2001 роки – творча аспірантура (асистентура-стажування) за спеціальністю "сольний спів" (клас профессора, народного артиста України Василя Навротського).

З 1997 року – викладач хорового та оперно-симфонічного диригування, диригент оперної студії та хору студентів музичної академії. З 2000 року – соліст, а з 2011 року – диригент Одеського національного академічного театру опери та балету.

2001 року отримав ІІІ премію на міжнародному конкурсі вокалістів імені Івана Алчевського.

Виконував партії Альфреда та Борси (опери «Травіата» і «Ріголетто» Джузеппе Верді), Ленського, Чекалінського та Альмеріка (опери «Євгеній Онєгін», «Пікова дама» та «Іоланта» Петра Чайковського), Сполетти і Горо (опери «Тоска» та «Мадам Батерфляй» Джакомо Пучіні), Артуро (опера «Лючія ді Ламмермур» Гаетано Доніцетті), Беппо (опера «Паяци» Руджеро Леонкавалло), Ремендадо (опера «Кармен» Жоржа Бізе), Єрошки (опера «Князь Ігор» Олександра Бородіна), Андрія (опера «Катерина» Миколи Аркаса) та інші.

Диригував постановками опер «Травіата» Джузеппе Верді, «Моцарт і Сальєрі» Миколи Римського-Корсакова, «Євгеній Онєгін» Петра Чайковського, «Весілля Фігаро» Вольфганга Амадея Моцарта, «Любовний напій» Гаетано Доніцетті, «Служниця-пані» Джованні Перголезі, а також симфоніями та фортепіанними концертами Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга ван Бетховена, Антоніо Сальєрі та іншими. Як диригент-постановник поставив оперу «Служниця-пані» Джованні Перголезі на малій сцені Одеського театру опери та балету.

У 2018 р. прийнятий на посаду головного хормейстера Одеського національного академічного театру опери та балету.