ГоловнаКолективОперна трупаБасиБойко Анатолій

Бойко Анатолій

Бойко Анатолій

Соліст опери Одеського Національного академічного театру опери і балету. Народний артист України

 Володар І премії всесоюзного конкурсу вокалістів імені Михайла Глінки (1973 рік), лауреат ІІІ премії міжнародного конкурсу імені Петра Чайковського (1974 рік), а також низки інших всесоюзних та республіканських конкурсів вокалістів. Лауреат премії імені Ленінського комсомолу.

1973-го року закінчив Одеську державну консерваторію (нині – Одеська Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової.

В оперній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 1972 року.

У репертуарі співака партії Феррандо та графа Монтероне в операх «Трубадур» і «Ріголетто»Джузеппе Верді; Бориса та Івана Хованського в операх «Борис Годунов» та «Хованщина» Модеста Мусоргського; Кончака і князя Галицького в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна; Алеко в однойменній опері Сергія Рахманінова; Сальєрі та Собакіна в операх «Моцарт і Сальєрі» та «Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова; короля Рене, князя Греміна та Тібо в операх «Іоланта», «Євгеній Онєгін» і «Орлеанська діва» Петра Чайковського; Мефістофеля в опері «Фауст» Шарля Гуно; Петра І в однойменній опері Андрія Петрова та інші.

Анатолій Бойко гастролював в Афганістані, Японії, Франції, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Лівії, Сирії, Ірані, Болгарії, Румунії, Чехословаччині, Бельгії, Греції.