ГоловнаКолективОперна трупаСопраноМартинова Інга

Мартинова Інга

Мартинова Інга

Солістка опери Одеського Національного академічного театру опери і балету

Лауреат Гран-прі та золотої медалі Міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського (Алчевськ, 2001 рік), лауреат ІІІ премії і володарка бронзової медалі міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка (Київ, 2002 рік), лауреат ІІІ премії і володарка бронзової медалі міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької (Львів, 2003 рік), дипломант міжнародного конкурсу «Янтарний соловей» (Калінінград, 2003 рік).

Закінчила аспірантуру Одеської державної (нині – Національної) музичної академії імені Антоніни Нежджнової по класу сольного співу. У трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2001 року.

Виконує вокальні партії як для колоратурного сопрано, так і для драматичного. Зокрема Тетяни, Лізи та Іоланти (опери «Євгеній Онєгін», «Пікова дама» та «Іоланта» Петра Чайковського), Мімі (опера «Богема» Джакомо Пучіні), Ізабелли Валуа та Леонори (опери «Дон Карлос» і «Трубадур» Джузеппе Верді). Земфіри (опера «Алеко» Сергія Рахманінова).

Співачка гастролювала в Німеччині, брала участь у міжнародному фестивалі «Оперні дні в Курессааре» в Естонії, виступала в Харківському театрі опери і балету, в Національній опері України, Київській Національній філармонії.