ГоловнаКолективОперна трупаСопраноЗахарчук Тетяна

Захарчук Тетяна

Захарчук Тетяна

Солістка опери Одеського Національного академічного театру опери і балету. Заслужена артистка України

Нагороджена срібною медаллю на Міжнародному конкурсі вокалістів імені Петра Чайковського (1994 рік), володарка Гран-Прі та Кубка президента Франції на міжнародному конкурсі вокалістів у Тулузі (1991 рік), лауреат П премії міжнародного конкурсу співаків імені Еркеля і Кодаї в Угорщині (1990 рік), спеціального призу міжнародного конкурсу імені Миколи Римського-Корсакова в Санкт-Петербурзі.

Кандидат мистецтвознавства, виконуюча обов’язки професора кафедри сольного співу Одеської Національної музичної академії імені Антоніни Нежданової.

Брала участь у постановках Варшавської національної опери, Мюнхенської опери, Берлінської опери, Вашингтонської національної опери, Національної опери Ірландії, Опери Сан-Франциско, Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі, опери Ніцци та інших театрів світу.

В репертуарі співачки – партії Тетяни (опера «Євгеній Онєгін» Петра Чайковського), Чіо-Чіо-Сан, Тоски та Турандот (опери «Мадам Баттерфляй», «Тоска» і «Турандот» Джакомо Пучіні), Амелії, Леонори та Аїди (опери «Бал-маскарад», «Трубадур» та «Аїда» Джузеппе Верді), Єлизавети Ксаверієвни (опера «Михайло Воронцов» Олександра Красотова), Гальки з однойменної опери Станіслава Монюшка.