ГоловнаКолективОперна трупаТенориКапустін Анатолій

Капустін Анатолій

Капустін Анатолій

Соліст опери Одеського Національного академічного театру опери і балету. Народний артист України. Кавалер ордена «За заслуги» III ступеня

Лауреат міжнародного фестивалю духовної музики в Марселі (Франція) в 1998 році, учасник міжнародного фестивалю в Единбурзі (Шотландія) та міжнародного фестивалю оперного мистецтва «Золота корона» в Одесі з 1998 по 2002 роки.

Закінчив Одеську консерваторію (нині – Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової по класу педагога Зінаїди Тарасової-Добродєєвої. Працював в одеському Українському музично-драматичному театрі та Одеському театрі музичної комедії. В Одеському театрі опери та балету працює з 1974 року.

У репертуарі співака партії Германа, Водемона та короля (опери «Пікова дама», «Іоланта» та «Орлеанська діва» Петра Чайковського), Манріко, Радамеса, Ричарда та Отелло (опери «Трубадур», «Аїда», «Бал-маскарад» та «Отелло» Джузеппе Верді), Пінкертона і Каварадосси (опери «Мадам Батерфляй» та «Тоска» Джакомо Пучіні), Каніо (опера «Паяци» Руджеро Леонкавалло), Хозе (опера «Кармен» Жоржа Бізе), Андрія (опера «Катерина» Миколи Аркаса), Турідду (опера «Сільська честь» П’єтро Масканьї), Петра (опера «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка) та інші.

Гастролював у Японії, Угорщині, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Бельгії, Греції, Іспанії, Лівані.

Викладач Одеської Національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової.