ГоловнаНовиниНовини за Липень 2013Солістка балету Елліна Походних вперше виконає головну партію в «Жизелі» 19 липня

15 Лип.

Солістка балету Елліна Походних вперше виконає головну партію в «Жизелі» 19 липня

Солістка балету Одеського Національного академічного театру опери та балету Елліна Походних вперше виконає головну партію в балеті «Жизель» Адольфа Адана. Вистава відбудеться 19 липня, початок о 18:30.

Партію графа Альберта виконає заслужений артист України Сергій Доценко, партію Ганса - Дмитро Шарай.

Диригент - заслужений артист Росії Алєксандр Сотников.

Балет «Жизель» (повна назва «Жізель, або Віліси», фр. Giselle, ou les Wilis), можливо, найромантичний твір останніх століть. Серед безлічі історій, що коли-небудь були розказани мовою танцю, ніколи не було створено нічого більш прекрасного і сумного, ніж ця драма.

Завдяки чарівності сюжету та досконалої хореографії цей романтичний шедевр увійшов до класики балету і став, разом з «Лебединим озером», найзнаменитішим і найпопулярнішим балетом у світі. 

Елліна Походних – лауреат ІІІ премії Міжнародного юнацького конкурсу класичної хореографії «Галицька Терпсихора» (Львів, 2006 рік); ІІІ премії Міжнародного конкурсу ім. Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2006 рік); ІІ премії фестивалю хореографічної майстерності «Танець без кордонів - 2007» (Київ); дипломант Міжнародного балетного конкурсу «Варна - 2008». Завоювала перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького хореографічного мистецтва «Одеські перлинки - 2006». Була нагороджена річною стипендією губернатора Одеської області в номінації «Хореографічне мистецтво» у 2007 році.

Закінчила факультет класичної хореографії Одеського державного училища мистецтв і культури ім. Костянтина Данькевича в 2009 році, поступила до Київського Національний університет театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого на спеціальність «Режисура класичного балету». У 2009 році почала працювати в Одеському Національному академічному театрі опери та балету.

Виконує партії принцеси Аврори та Феї Бузку в балеті «Спляча красуня», партії фрейлін, Великих лебедів і Наречених в балеті «Лебедине озеро», Вальс квітів в балеті «Лускунчик» Петра Чайковського; Pas de deux в балеті-гала «Нурієв forever...»; варіації в балеті «Пахіта», партію Гамзатті, тріо Тіней і Pas d'actions в балеті «Баядерка» Людвіга Мінкуса; партії Пташки і Змії в балеті-фантазії «Айболит ХХІ» на музику Ніно Рота та інші.

Гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Португалії. Брала участь у концертній програмі Міжнародного фестивалю фонду Володимира Співакова «Москва зустрічає друзів» у 2007 році.

Архів