ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2013Солістка Одеської опери Юлія Терещук отримала I премію на конкурсі ім. Марії Бієшу

16 Вер.

Солістка Одеської опери Юлія Терещук отримала I премію на конкурсі ім. Марії Бієшу

Солістка Одеського Національного академічного театру опери та балету Юлія Терещук (сопрано ) стала володаркою I премії XXI Міжнародного фестивалю-конкурсу «Марія Бієшу запрошує», який завершився 15 вересня в Кишиневі.

Нагороду співачка розділила з тенором з Білорусі Павлом Петровим.

Лауреатами другої та третьої премій XXI конкурсу «Марія Бієшу запрошує» стали Ганна Дімітріу та Іон Тімофті з Молдови. У церемонії вручення нагород взяв участь прем'єр-міністр Молдови Юріє Лянке.

Нагадаємо, в 2012 році на цьому ж конкурсі Юлія Терещук стала лауреатом II премії , розділивши її з росіянином Олексієм Лавровим і представником Молдови Юрієм Маймеску.

«Кожен з конкурсантів приїжджає в Кишинів не стільки за преміями, скільки поспілкуватися з великими майстрами сцени, поділитися майстерністю в пам'ять про Марію Бієшу», – цитує Юлію Терещук інформаційне агентство «Укрінформ».

У нинішньому році в Міжнародному конкурсі ім. Марії Бієшу взяли участь 36 виконавців з Молдови, України, Вірменії, Росії, Італії, Німеччини, Австрії та США.

Колектив і керівництво Одеського Національного академічного театру опери та балету від усієї душі вітають молоду талановиту виконавицю Юлію Терещук і бажають їй подальшого творчого злету.

Біографічна довідка.

Юлія Терещук закінчила Хмельницьке музичне училище ім. Владислава Заремби за спеціальністю «хорове диригування», потім – Одеську державну (нині – Національна) музичну академію ім. Антоніни Нежданової (кафедра сольного співу, клас професора Галини Поливанової).

В Одеському театрі опери та балету працює з 2008 року.

На фото: Юлія Терещук у ролі-партії Донни Ельвіри («Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта)

Виконує партії Тетяни в опері «Євгеній Онєгін» Петра Чайковського, Мімі в опері « Богема», Чіо -Чіо-сан в опері «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пуччіні, Марфи в опері «Царева наречена» Миколи Римського Корсакова, жриці в «Аїді» Джузеппе Верді, Донни Ельвіри в «Дон Жуані» Вольфганга Амадея Моцарта, Білосніжки в опері-казці «Білосніжка і сім гномів» Едуарда Колмановського, Повелительки мавп в опері-казці «Смарагдове місто» на музику композиторів XVIII - XX століть, інші партії та номери.

Архів