ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2013Марія Полюдова та Володимир Статний вперше виконають провідні партії у «Таємниці Віденського лісу»

9 Жовт.

Марія Полюдова та Володимир Статний вперше виконають провідні партії у «Таємниці Віденського лісу»

Заслужені артисти Республіки Молдова Марія Полюдова та Володимир Статний вперше виконають партії Марії та Кронпринца в балеті «Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Іоганна Штрауса. Вистава пройде на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету 11 жовтня. Початок о 18:30.

Марія Полюдова та Володимир Статний в балеті «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса. Фото Кирила Стоянова.

У спектаклі також візьмуть участь заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Радмила Аітова, Аліна Хілько, Марія Рязанцева, Павло Гриць, Богдан Чабанюк, Юрій Мєдвєдєв, артисти балету, опери та оркестр театру.

Прем'єра балету «Таємниця Віденського лісу» пройшла в Одеському театрі опери та балету в грудні 2011 року. Автор лібрето і балетмейстер-постановник – головний балетмейстер театру, заслужений артист Росії Юрій Васюченко, автор музичної концепції та диригент-постановник – Оксана Линів. Головні дійові особи – реальні історичні персони: спадкоємець австрійського імператора кронпринц Рудольф і його кохана Марія фон Вечера. Самогубство цієї пари, що сталося в замку Маєрлінг в 1889 році – одна з найтрагічніших і загадкових любовних історій XІX століття. Справжні причини загибелі двох закоханих досі невідомі. 

Архів