ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2014Головну партію в «Севільському цирульнику» вперше виконає Олександр Стрюк

13 Лют.

Головну партію в «Севільському цирульнику» вперше виконає Олександр Стрюк

Соліст оперної трупи Олександр Стрюк вперше виконає партію Фігаро в опері «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні. Вистава пройде на сцені нашого театру у неділю, 16 лютого.

Олександр Стрюк (баритон) – лауреат перших премій Національного конкурсу України «Нові імена» (1999 рік), Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття» у Ворзелі (2006 рік) та Міжнародного фестивалю вокально-фортепіанних дуетів «Три століття класичного романсу» в Санкт-Петербурзі (2006 рік). У 2007 році завоював ІІ премію на Міжнародному конкурсі оперних співаків ім. Олени Образцової. Отримав особисте визнання Євгенії Мірошниченко та індивідуальну премію з її фонду на музичному конкурсі ім. Миколи Лисенка в Києві. Закінчив Одеську державну (нині – Національна) музичну академію ім. Антоніни Нежданової в 2002 році (у тому ж вузі – аспірантуру в 2006 році). Дебютував на сцені Одеського театру опери та балету в 2003 році в партії Роберта в опері «Іоланта» Петра Чайковського.

Партію графа Альмавіви в «Севільському цирульнику» 16 лютого виконає заслужений артист України Владислав Горай, Розіни – Надія Сичук. У виставі також візьмуть участь Вадим Черніговський (Бартоло), Олександр Патрік (Фіорелло) і Юрій Дудар (Офіцер).

Партію Базиліо виконають народний артист України Василь Навротський та Сергій Узун. А народна артистка України Людмила Ширіна заспіває Берту.

За диригентським пультом – головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

Початок вистави о 18:30.
 

Архів