ГоловнаНовиниНовини за Березень 2014Соліст опери Андрій Перфілов вперше виконає партію Імператора в «Турандот»

13 Бер.

Соліст опери Андрій Перфілов вперше виконає партію Імператора в «Турандот»

Соліст оперної трупи театру Андрій Перфілов дебютує в партії Імператора у виставі «Турандот», котра пройде найближчої суботи, 15 березня. Раніше артист виконував в цій постановці лише роль Понга, Великого Кухаря (на фото).

 

Андрій Перфілов – лауреат третіх премій двох міжнародних конкурсів вокалістів у Карлових Варах (в 2002 і 2005 роках) , володар диплому та спеціального призу ХVІІІ Міжнародного музичного фестивалю ім. Леоніда Собінова (Саратов, 2005 рік), стипендіат премії Миколи Огренича (2005 рік) та дипломант Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Олени Образцової (Санкт -Петербург, 2005 рік). Закінчив Одеську державну (нині – Національна) музичну академію ім. Антоніни Нежданової в 2003 році. В Одеському театрі опери та балету працює з 2002 року.

Головну роль в «Турандот» 15 березня виконає заслужена артистка України Тетяна Захарчук, а партію Калафа – Олексій Репчинський. У виставі також візьмуть участь заслужена артистка України Лариса Зуєнко (Ліу), Ірина Олексів і Таїсія Шафранська (служниці Турандот), Віктор Шевченко (Тимур), Василь Добровольський, Сергій Красних і Олег Злакоман (Пінг, Панг і Понг), інші солісти, хор і балет театру.

Диригент – Ігор Чернецький.

У листопаді цього року виповнюється 90 років з дня смерті автора «Турандот» – Джакомо Пуччіні. Ця опера стала останнім його твором. Композитор працював над нею аж до моменту своєї кончини. Прем'єра опери відбулася 25 квітня 1926 в Мілані.

Прем'єра опери «Турандот» у режисерській версії Крістіана фон Гьотца (Німеччина) в Одеському Національному академічному театрі опери та балету відбулася 22 травня 2010 року.

Фото Тамари Каганович 

Архів