ГоловнаНовиниНовини за Березень 2014Костянтин Андреєв вперше виконає партію Рудольфа на одеській сцені

15 Бер.

Костянтин Андреєв вперше виконає партію Рудольфа на одеській сцені

В опері «Богема» Джакомо Пуччіні, яка пройде в Одеському оперному театрі 19 березня, партію Рудольфа виконає Костянтин Андреєв (на фото). Це буде перший виступ артиста в цій ролі на одеській сцені. До цього тенор неодноразово співав цю партію на оперних підмостках Європи.

Нагадаємо, Костянтина Андреєва було запрошено до трупи Одеського Національного академічного театру опери та балету на початку нинішнього сезону. До цього він співав у театрах Іспанії, Італії, Великобританії, Франції, Німеччини та інших країн. Артист завоював III премію Міжнародного конкурсу вокалістів пам'яті Сергія Зіміна (Москва, 1996 рік), III премію і спеціальний приз на Міжнародному оперному конкурсі Пласідо Домінго Operalia (Лос-Анжелес, 2000 рік). Він є володарем призу за кращу інтерпретацію російської музики на Міжнародному конкурсі вокалістів Франсіско Віньяса (Барселона, 1997 рік), першого призу конкурсу вокалістів Фонду Герреро (Мадрид, 2000 рік), а також посів перше місце на Міжнародному вокальному конкурсі Франсіско Алонсо (Мадрид, 2001 рік).

Головну жіночу партію, Мімі, в «Богемі» 19 березня виконає Юлія Терещук. У виставі також візьмуть участь Аліна Ворох (Мюзетта), Василь Добровольський (Шонар), Володимир Муращенко (Марсель) і Сергій Узун (Коллен). А соліст опери Дмитро Себов виконає відразу три ролі – Бенуа, Альціндора і Сержанта.

Диригує виставою Віталій Ковальчук.

  

На фото вище: зліва - Костянтин Андреєв, в центрі - Володимир Муращенко і Костянтин Андреєв, праворуч - Василь Добровольський. На фото нижче, зліва направо: Володимир Муращенко, Василь Добровольський, Дмитро Себов, Костянтин Андреєв. Фотографії Тамари Каганович. 

Архів