ГоловнаНовиниНовини за Березень 2014Елліна Походних вперше станцює Одетту-Оділлію в «Лебединому озері»

24 Бер.

Елліна Походних вперше станцює Одетту-Оділлію в «Лебединому озері»

Наступної неділі, 30 березня, солістка балету нашого театру Елліна Походних (на фото ліворуч) дебютує в партії Одетти-Оділлії в «Лебединому озері» Петра Чайковського. До цього артистка виконувала в цьому балеті партії Придворних фрейлін, Великих лебедів, Наречених і вальс із I дії.

 

Елліна Походних є лауреатом ІІІ премії Міжнародного юнацького конкурсу класичної хореографії «Галицька Терпсихора» (Львів , 2006 рік), ІІІ премії Міжнародного конкурсу ім. Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2006 рік), ІІ премії фестивалю хореографічної майстерності «Танець без кордонів – 2007» (Київ), а також дипломантом Міжнародного балетного конкурсу «Варна – 2008». Вона завоювала перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького хореографічного мистецтва «Одеські перлинки» в 2006 році та була нагороджена річною стипендією губернатора Одеської області в номінації «Хореографічне мистецтво» в 2007-му. В Одеському театрі опери та балету працює з 2009 року. Виконує головні партії в балетах «Жізель» і «Пахіта», партії принцеси Аврори та феї Бузку в «Сплячій красуні», партію Гамзатті в «Баядерці», інші партії та номери.

Партнерами Елліни Походних у виставі 30 березня стануть Станіслав Скриннік (принц Зігфрід) та Дмитро Шарай (злий геній Ротбарт).

Диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук.

Початок вистави о 18:30. Придбати квитки онлайн можна тут

Архів