ГоловнаНовиниНовини за Травень 2014В Одеському оперному ставлять балет для дітей «Король Лев і Повелителька гієн» (фото)

23 Трав.

В Одеському оперному ставлять балет для дітей «Король Лев і Повелителька гієн» (фото)

В Одеському театрі опери та балету завершується підготовка до прем'єри балету для дітей «Король Лев і Повелителька гієн». Перший показ приурочений до Дня захисту дітей – 1 червня. Другу та третю вистави дадуть 14 і 27 червня.

У постановці беруть участь вихованці Одеської хореографічної школи та артисти балетної трупи театру.

«Діти люблять дивитися телевізор і грати на комп'ютері, а от займатися чимось, що вимагає зусиль, наприклад, балетом – не хочуть», – вважає хореограф-постановник і автор лібрето Світлана Соколова-Євтіфеєва, педагог балетної школи. Для вистави вона обрала сюжет, відомий юним глядачам із діснеївських мультфільмів і комп'ютерної грі, та зробила історію про вічні цінності – любов, дружбу, добро і зло.

У виставі «Король Лев і Повелителька гієн» звучить музика Людвіга ван Бетховена, Ханса Циммера і Елтона Джона. Сценографію створили заслужений художник України Євген Гуренко та Олег Гуренко, художники по костюмах – Наталія Григор'єва та Ольга Ковальчук. Куратор проекту – головний балетмейстер театру, заслужений артист Росії Юрій Васюченко.

 

  

Балет для дітей «Король Лев і Повелителька гієн» буде останньою прем'єрою 204-го театрального сезону в Одеському Національному академічному театрі опери та балету. На початку липня колектив театру піде на канікули. 

Архів