ГоловнаНовиниНовини за Червень 2014В Одеській опері пройде концерт на честь Галини Поліванової, народної артистки УРСР

3 Черв.

В Одеській опері пройде концерт на честь Галини Поліванової, народної артистки УРСР

Цієї п'ятниці, 6 червня, на малій сцені «Бельетаж» Одеського театру опери та балету відбудеться концерт на честь ювілею співачки та педагога, народної артистки УРСР Галини Поливанової. Солісти – учні Галини Анатоліївни, студенти та аспіранти Одеської національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової Дарина Глотова, Наталія Куцевич, Олена Невельська, Лілія Скліфасовська, Юлія Тімакова, Лю Нань, Тодор Пановський, Павло Смирнов, Сергій Федоренко та Цжао Цзиюань.

У програмі прозвучать твори Миколи Римського-Корсакова, Сергія Рахманінова, Петра Чайковського, Джузеппе Верді, Жюля Массне, Гаетано Доніцетті, Михайла Глінки, Руджеро Леонкавалло, Ріхарда Штрауса, Мікаела Тарівердієва, Леонарда Бернстайна, Георгія Свиридова, Юлія Мейтуса, Джорджа Гершвіна та інших композиторів.

Концертмейстери – Юлія Руснак, Вікторія Савченко, Ольга Філатова, Елліна Економова, Ігор Парада.

Докладніше ознайомитися з програмою концерту можна за посиланням.

Нагадаємо, 25 квітня цього року в Одеському театрі опери та балету було дано виставу «Мадам Батерфляй» на честь ювілею народної артистки УРСР Галини Поливанової. У цей день партію Чіо-Чіо-сан вперше на сцені театру виконала ще одна учениця Галини Анатоліївни – лауреат міжнародних конкурсів Юлія Терещук.

Головна партія в опері «Мадам Батерфляй» була дебютною у театральній кар'єрі Галини Поліванової в 1953 році. Всього в репертуарі співачки нараховується понад 40-ка провідних партій. Вона виступала на оперних сценах Києва, Москви, Мінська, Воронежа, Риги, Кишинева, Казані, Санкт-Петербурга. Багато разів гастролювала в Албанії, Афганістані, Індії, Болгарії, Польщі, Німеччині, Іспанії, Норвегії, Швейцарії, Франції, Фінляндії.

Званням народної артистки УРСР Галину Поліванову було удостоєно в 1960 році. З 1976 року вона очолює кафедру сольного співу Одеської державної консерваторії (зараз – Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової. 

Архів