ГоловнаНовиниНовини за Червень 2014Троє солістів балету вперше станцюють партії в «Дон Кіхоті» 25 червня

23 Черв.

Троє солістів балету вперше станцюють партії в «Дон Кіхоті» 25 червня

Троє солістів балету вперше виконають партії в балеті Людвіга Мінкуса «Дон Кіхот» 25 червня.

Так, учасник Міжнародного конкурсу «Молодий балет світу» Станіслав Скриннік станцює Базиля. Його партнеркою у виставі стане Олена Добрянська (Кітрі).

На фото: Станіслав Скриннік

Минулого місяця Станіслав Скриннік з успіхом дебютував в партії головного героя на прем'єрі балету «Крик» у постановці заслуженого артиста Росії Андрія Меркур’єва. Також соліст Одеського балету виконує провідні партії в «Жар-птиці» (Іван-Царевич), «Таємниці Віденського лісу» (Кронпринц), «Пахіті» (Люсьєн), «Лебединому озері» (принц Зігфрід і Бенно) та інших. У балеті «Дон Кіхот» досі він танцював тореадора Еспаду.

Перейдіть за посиланням, аби замовити квитки.

У виставі 25 червня глядачі вперше побачать лауреата міжнародних конкурсів Елліну Походних в партії Вуличної танцівниці. До цього артистка виконувала в балеті Людвіга Мінкуса Повелительку дріад. Також вона танцює партії Одетти-Оділлії («Лебединому озері»), принцеси Аврори («Спляча красуня»), Жізелі («Жізель»), Пахіти («Пахіта»), Гамзатті («Баядерка») та інших.

На фото: Елліна Походних

Заслужена артистка України Ольга Рожевіч вперше станцює одну з Подруг Кітрі. В її репертуарі - партії Феї повітря («Таємниця Віденського лісу»), Феї жвавості да Коштовностей («Спляча красуня»), Китайський танець («Лускунчик»), Вілліс («Жізель»), Німф («Вальпургієва ніч»), тріо Тіней («Баядерка»), інші партії та номери.

На фото: Ольга Рожевіч

Диригуватиме виставою «Дон Кіхот» 25 червня Ігор Чернецький.

Прем'єра балету «Дон Кіхот» у хореографічній редакції заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка в Одеському театрі опери та балету відбулася в листопаді 2012 року. 

Архів