ГоловнаНовиниНовини за Липень 20146 липня Одеський оперний закриє 204-й театральний сезон

1 Лип.

6 липня Одеський оперний закриє 204-й театральний сезон

Наступної неділі, 6 липня, Одеський театр опери та балету закриє 204-й театральний сезон. Цього вечора буде дано оперу «Турандот» у постановці народного артиста Росії Станіслава Гаудасинського.

Головну жіночу партію виконає лауреат міжнародних конкурсів Наталія Павленко. Її дебют в ролі Турандот відбувся на сцені театру 20 червня цього року. У сезоні, що минає, володарка золотої медалі конкурсу ім. Харіклеї Даркле також вперше виконала партії Лізи в «Піковій дамі» Чайковського та Амелії в «Балі-маскараді» Верді. Крім того, вона взяла участь у трьох з чотирьох концертів органної музики, які пройшли після закінчення реставрації театрального органу.

 

Фото з персональної сторінки артистки в Facebook

Головну чоловічу партію, Калафа, у виставі 6 липня заспіває лауреат міжнародних конкурсів Костянтин Андреєв. Це буде його перше виконання у постановці режисера Станіслава Гаудасинського. До цього артист брав участь у виставі в режисерській версії Крістіана фон Гьотца.

На фото: Костянтин Андреєв
©Тамара Каганович

Співака було запрошено до трупи Одеського оперного на початку 204-го сезону. Цього року на сцені театру він також виконав партії Германа («Пікова дама»), Пінкертона («Мадам Батерфляй» Пуччіні) і Рудольфа («Богема» Пуччіні), взяв участь в низці концертів.

Для замовлення квитків перейдіть за посиланням.

В останньому спектаклі сезону в Одеському оперному також братимуть участь:
Альона Кістеньова (Ліу);
Володимир Муращенко (Пінг);
Руслан Зіневич (Панг);
Андрій Перфілов (Понг);
Катерина Цимбалюк і Таїсія Шафранська (служниці Турандот).

Народний артист України Василь Навротський заспіває партію Тимура, а народний артист України Анатолій Капустін – Китайського імператора.

Диригент – Ігор Чернецький.

Початок вистави о 18:30. 

Архів