ГоловнаНовиниНовини за Липень 2014В Одеському оперному пройшла профілактика головної люстри (фоторепортаж)

17 Лип.

В Одеському оперному пройшла профілактика головної люстри (фоторепортаж)

В Одеському Національному академічному театрі опери та балету відбулися роботи з техобслуговування головної люстри. Для цього світильник вагою майже в 2,5 тонни за допомогою спеціальної лебідки спустили на рівень партеру.

 

Профілактика проходила протягом чотирьох днів. За словами головного інженера театру Валерія Косаренка, в роботах були зайняті до півтора десятка працівників театру. Вони промили елементи люстри спеціальною рідиною, відремонтували арматуру, перевірили справність проводки і замінили всі 190 електричних лампочок.

 

Фахівці також скористалися телескопічною вишкою, яка в складеному стані знаходиться під підлогою в центральному проході глядацької зали.

 

Профілактика головної люстри глядацької зали в Одеському театрі опери та балету проводиться щорічно. Востаннє роботи проходили в січні 2013 року.

 

Теперішня люстра - копія оригінальної. Її було виготовлено ​​в 1958 році на Московському годинниковому заводі замість колишнього світильника, що не підлягав подальшому експлуатуванню. Копія близька до оригіналу, але не відтворює його повністю.

Фото Юрія Литвиненка© 

Архів