ГоловнаНовиниНовини за Липень 2017Закриття 207-го театрального сезону!

4 Лип.

Закриття 207-го театрального сезону!

Літо - це пора відпочинку та відпусток, а для театру це ще й час підбивати підсумки сезону. 207-й театральний сезон в Одеській опері запам'ятався нашим глядачам як вже улюбленими виставами, так і новими постановками - прем'єрами балетів "Долі" на музику Ю. Гомельської і "Спляча красуня" П. Чайковського, опер "Сільська честь" П. Масканьї та " Паяци" Р. Леонкавалло, а також дитячої пізнавально-розважальної програми "Подорож в оркестр" в рамках проекту "Одеська опера - дітям".
 
Це, безумовно, є результатом згуртованої, узгодженої та самовідданої роботи всіх служб театру! Дирекція театру висловлює подяку всім тим, хто перебуває на сцені і за сценою, створюючи яскраве театральне дійство.
 
Завдяки спільним зусиллям всього колективу, в цьому сезоні ми також провели вже традиційні міжнародні фестивалі мистецтв, які прикрашають культурне життя нашого міста та є знаковими музичними форумами - II фестиваль "Оксамитовий сезон в одеській опері" і V "Різдвяний фестиваль".
 
Щиро бажаємо всім співробітникам і творчо-художньому колективу театру світла, добра, благополуччя і, звичайно, втілення цікавих творчих планів в новому театральному сезоні!
 
А нашим улюбленим глядачам ми дякуємо за те, що ви були з нами, адже саме для вас і відбувається велике театральне таїнство!
 
У дні літніх канікул запрошуємо всіх шанувальників театру відвідати дитячі вистави балетної студії Світлани Антипової (9 липня і 1 серпня - "Червона шапочка", 16 липня - "Аліса в країні чудес", 18 липня і 6 серпня - "Попелюшка", 26 липня - "Пітер Пен") та концерт органної музики (16 липня).
 
Театральна трупа приступає до роботи вже в серпні: 2 і 5 серпня ви зможете відвідати дитячі балети "Чіполліно" та "Айболіт XXI", 3 серпня - концерт органної музики, присвячений 175-річчю від дня народження М. Лисенка, а 3 і 4 серпня - музичні казки для дітей "Білосніжка та 7 гномів" та "Смарагдове місто".
 
А вже 6 серпня ми будемо раді бачити всіх поціновувачів театрального мистецтва на відкритті 208-го театрального сезону оперою Дж. Верді "Аїда"!

Архів