ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2018Показ опери С. Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм" 22 лютого

20 Лют.

Показ опери С. Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм" 22 лютого

22 лютого на сцені Одеського національного театру опери та балету відбудеться показ опери Семена Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм" під орудою Маргарити Гринивецької-Холматової.

Маргарита Гринивецька-Холматова народилася в Криму в 1994 році. У 5 років вступила до музичної школи за фахом «фортепіано». У 2004 р, після перемоги на конкурсі "Vivat, musica!" (м. Нова Каховка) в номінації "композиція" (клас Томльонової А. С.), почала навчання в Одеській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. Столярського за фахом "вокал і хорове диригування" (клас Яковчук Т. А. і Кузуб О. М.). 

Вперше продиригувала оркестром в 15 років.

У 2010 році вступила до Одеської Національну Музичної Академії ім. Нежданової за спеціальністю "хорове диригування" (клас професора Серебрі А. П.), в 2011 році вступила також на факультет оперно-симфонічного диригування до класу головного диригента Одеського національного академічного театру опери та балету Самоїле О. Г. У 2013 р. в рамках стажування з Кримським академічним симфонічним оркестром під керуванням Ігоря Каждана продиригувала кілька концертів в Ялті і Севастополі.

У 2014 році почала навчання у Національній музичній академії України ім. Чайковського за фахом "оперно-симфонічне диригування" у класі професора, народного артиста України Власенка А. Г.

У 2015 р., як асистент Оксани Линів, брала участь в постановці опери Пола Рудерса "Selma" в Bayerische Staatsoper (м. Мюнхен) і в записі симфонічних творів Бориса Лятошинського з Bamberg Symphony Orchestra для Баварського Радіо (м. Бамберг). В цьому ж році, як диригент ансамблю сучасної музики "Artokrats", брала участь у Фестивалі німого кіно "Німі ночі-2015», озвучивши український фільм «Вітер з порогів».

У 2016 році завоювала Гран-Прі та приз глядацьких симпатій на 5-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі диригентського мистецтва «Музична Таврія» (м. Херсон). В цьому ж році дебютувала з концертом на Малій сцені «Бельетаж» Одеського національного академічного театру опери і балету.

У 2017 р. брала участь у Міжнародному фестивалі LvivMozArt (Україна, м. Львів). В цьому ж році стала учасницею Третього Міжнародного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (м. Київ). В рамках навчання в НМАУ ім. Чайковського диригує концертами з оркестром кафедри оперно-симфонічного диригування, а також виставами в Оперній студії академії.

 
 

 

Архів