ГоловнаНовиниНовини за Березень 2018Показ балету Л. Мінкуса "Баядерка" завершує фестиваль, присвячений 200-річчю М. Петіпа

17 Бер.

Показ балету Л. Мінкуса "Баядерка" завершує фестиваль, присвячений 200-річчю М. Петіпа

18 березня о 18.30 на сцені театру відбудеться завершальний спектакль в рамках хореографічного фестивалю, присвяченого 200-річчю великого Маріуса Петіпа - балет на музику Людвіга Мінкуса "Баядерка".

У фестивальному показі бере участь солістка Австралійського балету м. Мельбурна Наталія Куш (Нікія, Баядерка).

Також в цей вечір артисти балету театру постануть у нових образах:

  • Дугманта, раджа – Дмитро Бартош
  • Великий брамін – заслужений артист Республіки Молдова Володимир Статний
  • Магедавея, факір – Павло Гриць

       Танці:

  • Божок – Андрій Пісарєв
  • Індуський – Вікторія Воріводіна
  • Двійка Джампе – Ксенія Каліновська, Ілона Топчій

Наталія Куш

Випускниця Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Консерваторії балету в місті Санкт-Пелтен (Австрія).

Протягом двох років була солісткою Дніпропетровського академічного театру опери та балету (1998 – 2000).

Як запрошена солістка брала участь у виставах театрах опери і балету в Магдебурзі (Німеччина) і Каїрі (Єгипет).

З 2005 до 2013 рр. – артистка балету Віденської державної опери Wiener Staatsoper.

У 2013 році була запрошена на посаду провідної солістки в Queensland Ballet в місті Брисбан (Австралія).

З 2015 року працює в австралійському балеті (Australian Ballet) міста Мельбурн (Австралія).

У репертуарі балерини провідні партії в балетах «Жизель» А. Адана, «Сильфіда» Г. Левенсхольда, «Ромео і Джульєтта»  С. Прокоф’єва, «Лускунчик», «Лебедине озеро» П. Чайковського, «Коппелія» Л. Деліба та багато інших.


Склад виконавців 17 березня

  • НІКІЯ, баядерка - солістка Австралійського балету м. Мельбурна Наталія Куш
  • СОЛАРА, воїн - Дмитро Шарай
  • ДУГМАНТА, раджа - Дмитро Бартош (вперше в партії)
  • ГАМАЗАТТІ - Олена Добрянська
  • ВЕЛИКИЙ БРАМІН - заслужений артист Республіки Молдова Володимир Статний (вперше в партії)
  • МАГЕДАВЕЯ, факір - Павло Гриць (вперше в партії)
  • ТОЛОРАГВА, друг Солора - Сергій Мельников
  • НЕВІЛЬНИЦЯ - Ксенія Кравченко
  • РАБ - Богдан Чабанюк

Танці:

  • БОЖОК - Андрій Пісарєв (вперше в партії)
  • Індуський танець - Вікторія Воріводіна (вперше в партії), Денис Васильєв
  • Танець з барабаном - Денис Черняк
  • PAS d'ACTION - В’ячеслав Кравченко, Віталій Роздайбіда, Вікторія Бережна, Анастасія Варанкіна, Еліна Канунікова, Олена Лавріненко
  • Четвірка - Катерина Бартош, Наталія Івасенко, Марина Стрижакова, Ганна Тютюнник
  • ТРІО ТІНЕЙ (варіації) - заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Катерина Бартош, Наталія Івасенко
  • ДВІЙКА Джампе - Ксенія Каліновська (вперше в партії), Ілона Топчій 
    (вперше в партії)

Диригент - заслужений артист Українии Ігор Шаврук