ГоловнаНовиниНовини за Червень 2018Засідання директорів театрів опери та балету України

1 Черв.

Засідання директорів театрів опери та балету України

 31 травня у приміщенні Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка відбулось засідання директорів провідних театрів опери та балету України.
У засіданні взяли участь начальник управління сценічного і візуального мистецтва Міністерства культури Павло Білаш, директор Харківського Національно академічного театру опери та балету Олег Оріщенко, директор Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка Петро Чуприна, директор Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С Крушельницької Василь Вовкун, директор Одеського Національного академічного театру опери і балету Надія Бабіч, директор Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Юрій Щур, директор Дніпропетровського академічного театру опери та балету Олександр Шароваров.
У березні 2018 року шість провідних театрів опери та балету України уклали договір про об'єднання зусиль, знань, творчого потенціалу та співпраці у сфері театральної діяльності.
Учасники зустрічі детально розглянули та обговорили розроблений додаток до договору про співпрацю між театрами, який врегульовує організаційні та юридичні питання в разі запрошення професійних творчих працівників, художнього та артистичного персоналу інших театрів з метою участі у репертуарних виставах, обміну артистами, музикантами, режисерами, диригентами. А також обміну досвідом у сфері творчої діяльності, реалізації спільних творчих проектів, програм, створення ко-продукції, активізація гастрольної діяльності, проведення фестивалів, конкурсів, майстер-класів, участі у якості членів журі у конкурсах на заміщення вакантних посад професійних творчих працівників тощо.

mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article

Архів