ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2018Інформація для ЗМІ

14 Вер.

Інформація для ЗМІ

 Інформація про проведення ремонтних робіт східної частини фасаду будівлі Одеського національного академічного театру опери та балету

Враховуючи необхідність проведення ремонтних робіт східної частини фасаду будівлі театру (з боку фонтану) Одеський національний академічний театр опери та балету у вересні поточного року розпочав поточні ремонтні роботи з приведення фасаду до задовільного технічного стану.
На 2018р. заплановано проведення першого етапу поточного ремонту фасаду, якій згідно технологічної картки, включає до себе наступні заходи:
- розчищення пошкоджених поверхонь від старих нашарувань;
- антисептичну обробку поверхонь, які мають високий рівень вологи;
- частковий ремонт пошкоджених та відбитих поверхонь, їх шпаклювання та доповнення втрат;
- ремонт покриття металевих карнизів;
- відновлення гідроізоляції у місцях проходження водостоків для усунення замокань в карнизній частини портику.
Технологічна картка розроблена генеральним розробником проекту
оздоблення фасаду Українським державним науково-дослідним та проектним інститутом (надалі-УКРНДІпроектреставрація м.Київ), який крім того здійснює постійний авторський нагляд за проведенням робіт.
Наступним етапом згідно технологічної картки передбачено доведення поверхонь стін фінішною шпаклівкою до гладкого стану; ґрунтування їх розчином рідкого калієвого скла та пофарбування поверхонь фарбами в 2 шари відповідно до існуючого паспорту фарбування фасаду. Ці роботи будуть виконані у 2019 році.
Усі роботи здійснюються у повній відповідності з розробленою УКРНДІпроектреставрацією технологією виконання ремонтних робіт на фасаді будівлі театру та затвердженим Паспортом фарбування фасаду.

Архів