ГоловнаНовиниНовини за Березень 2019Партію Пінкертона на прем'єрі опери "Мадам Баттерфляй"виконає Доменіко Меніні!

27 Бер.

Партію Пінкертона на прем'єрі опери "Мадам Баттерфляй"виконає Доменіко Меніні!

Для виконання партії Пінкертона у прем'єрних показах опери Дж. Пуччіні "Мадам Баттерфляй" театр запросив тенора Доменіко Меніні!

Доменіко Меніні почав музичні заняття з гри на гітарі, має досвід роботи як звукорежисер. Співом почав займатись під керівництвом сопрано Рафаели Бенорі, в консерваторії в Чезені, Італія. Удосконалював вокальну техніку і оперний репертуар у тенора Вільяма Маттеуцці в Болоньї,  Італія і в Іспанії з Ернесто Паласіо, під час семінару в Театрі Реал де Мадрид.

Доменіко дебютував у 2004 році в "Джанні Скіккі" як Рінучіо, під керівництвом П'єтро Боргоново в Тренто, Італія, як переможець вокального конкурсу, організованого Венеціанським театром La Fenice.

Партії в репертуарі:
Альфредо («Травіата» Дж. Верді)
Рудольфо («Богема» Дж. Пуччіні)
Герцог («Ріголетто» Дж. Верді)
Едгардо («Лючія ді Ламмермур» Г. Доніцетті)
Ернесто («Дон Паскуале» Г.  Доніцетті)
Неморіно («Любовний напій» Г. Доніцетті)
Каварадоссі («Тоска» Дж. Пуччіні)
Пінкертон («Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні)

Доменіко Меніні  гастролював з концертами та був запрошений для участі в операх на провідних світових сценах у Італії, Японії, Лівані, Білорусі, Болгарії, Фінляндії, Франції, Угорщині, Швейцарії, Німеччині.

Під час концерту в Sibelius Hall у Гельсінкі  отримав Beniamino Gigli Price 2012, наданий асоціацією B. Gigli Фінляндії.  

У 2014 році отримав "Pia Tassinari Prix" в Театро Масіні ді Фаенца, Італія, а також дебютував як Пінкертон у «Мадам Батерфляй»
Дж. Пуччіні під орудою диригента  Едді де Надаї.

Архів