ГоловнаНовиниНовини за Травень 2019Одразу три дебюти відбудуться в «Іоланті» 5 травня

3 Трав.

Одразу три дебюти відбудуться в «Іоланті» 5 травня

У найближчій виставі «Іоланта» Петра Чайковського глядачі мають нагоду почути одразу двох нових солістів оперної трупи. Партію Водемона виконає тенор Віталій Лісковецкий, а партію Ебн-Хакіа – баритон Олексій Жмуденко.

Віталій Лісковецький – лауреат міжнародних конкурсів, закінчив Львівську Національну музичну академію ім. Миколи Лисенка. Працював солістом Львівського національного театру опери та балети ім. Соломії Крушельницької, Харківської та Дніпровської опер. Гастролював у Польщі, Росії, Китаї, Іспанії та Великій Британії. У 2016 – 2018 роках неодноразово виступав у театрах Королівства Великобританія – у Ліверпулі, Манчестері, Единбурзі, Белфасті.

Олексій Жмуденко – лауреат міжнародних конкурсів, випускник Київського вищого музичного училища ім. Рейнгольда Глієра та Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського. З 2011 по 2019 роки працював солістом Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Гастролював в Італії, Швейцарії, Франції, Німеччині.

Також у виставі 5 квітня солістка опери Анастасія Мартинюк вперше виконає партію Марти, годувальниці Іоланти. Анастасія Мартинюк була прийнята у трупу у листопаді 2018 року. На сцені театру вона вже втілила образи Сузукі («Мадам Баттерфляй» Пуччіні) та Розіни («Севільський цирульник» Россіні), готує партію Кармен («Кармен» Бізе).

Головну партію в «Іоланті» 5 квітня виконає Юлія Терещук. Диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук.

Віталій Лісковецький

Олексій Жмуденко

Анастасія Мартинюк

Архів