ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2019Едуард Мартинюк вперше виконає партію Водемона на одеській сцені

6 Вер.

Едуард Мартинюк вперше виконає партію Водемона на одеській сцені

Тенор Едуард Мартинюк вперше постане на одеській сцені в образі Водемона в опері «Іоланта» Петра Чайковського. Співак вже виконував цю партію на інших сценічних площадках, зокрема в Большому театрі в Москві.

Едуард Мартинюк закінчив Дніпропетровське державне театральне училище. Працював в Одеському театрі музичної комедії, Муніципальному театрі оперети Уралу, Білоруському державному музичному театрі, Большому театрі Білорусі. У трупу Одеського національного академічного театру опери та балету співака було запрошено в 2018 році. Тенор гастролював в Таїланді, Німеччині, Угорщині, Північній Кореї, Японії, Бельгії та Нідерландах. Співав в Цюріхській опері, в Театрі Ерфурта, театрі Ванемуйне (Тарту, Естонія), Угорській державній опері, Державній опері в Празі та в Національному театрі в Брно.

Вистава «Іоланта» відбудеться на сцені Одеської опери 10 вересня. Головну партію виконає Анастасія Голуб, інші – заслужений артист України Дмитро Павлюк (король Рене), Марина Годулян (годувальниця Марта), Аліна Ворох і Ілона Скрипнік (подруги Іоланти), Олексій Грузін (Роберт), Олексій Жмуденко (Ебн-Хакіа), Андрій Перфілов (Альмерік) і Дмитро Себов (Бертран).

Диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук.

Едуард Мартинюк в ролі Пінкертона в опері "Мадам Баттерфляй" (Сузукі - Анастасія Мартинюк). Фото Юрія Литвиненка