ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2019Виставу «Мадам Баттерфляй» присвячено до ювілею Лариси Зуєнко

15 Груд.

Виставу «Мадам Баттерфляй» присвячено до ювілею Лариси Зуєнко

Виставу «Мадам Баттерфляй», що відбудеться сьогодні, 15 грудня, присвячено до ювілею народної артистки України Лариси Зуєнко. Співачка виконає головну партію, яку називає однією з улюблених ролей, що розкривають почуття жіночої душі.

Лариса Зуєнко (сопрано) закінчила Одеську державну консерваторію (нині – Одеська національна музична академія) імені Антоніни Нежданової. В Одеській опері працює з 1988 року. Брала участь у концертах Opera Stars в Торонто, в постановках спектаклів в австрійському Куфштайні, в оперних фестивалях у Львові, в Одесі, в Катарі, Ларнаці та естонському Курессааре. Двічі артистку було запрошено у вистави Opera Bastille в Парижі: 1997 року – у «Травіату» Джузеппе Верді (партія Віолетти) та 2000 року – у «Війну і мир» Сергія Прокоф’єва (партії Наташі Ростової та Дуняші). У 2000 – 2005 роках співпрацювала з компанією Ellen Kent and Opera International, гастролювала в Англії, Шотландії, Ірландії. Викладачка кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії імені Антоніни Нежданової.

У виставі сьогодні також візьмуть участь народні артисти України Віктор Мітюшкін (Шарплес) та Василь Навротський (Бонза), заслужена артистка України Тетяна Спаська (Сузукі), Таїсія Шафранська (Кет), Олег Злакоман (Пінкертон), Валерій Регрут (Горо), Богдан Панченко (Принц Ямадорі), Дмитро Себов (Комісар), хор та оркестр театру.

За диригентським пультом – головний диригент театру В'ячеслав Чернухо-Воліч. Виставу буде дано у режисерський версії Бориса Рябікіна.

Архів