ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2019Третій показ опери La Traviata пройде під орудою Маргарити Гринивецької

26 Груд.

Третій показ опери La Traviata пройде під орудою Маргарити Гринивецької

Третій показ нової постановки опери Верді La Traviata пройде під орудою Маргарити Гринивецької. Диригентка закінчила одеську школу Столярського та Національну музичну академію ім. Нежданової, потім – Національну музичну академію України ім. Чайковського в Києві. Брала участь у постановці опери Пола Рудерса Selma в Bayerische Staatsoper (Мюнхен) і в записі симфонічних творів Бориса Лятошинського з Bamberg Symphony Orchestra для Баварського радіо. У 2016 році завоювала гран-прі та приз глядацьких симпатій на П’ятому всеукраїнському конкурсі-фестивалі диригентського мистецтва «Музична Таврія». Того ж року дебютувала з концертом на малій сцені «Бельетаж» в Одеській Опері. Диригентом театру працює з червня 2018 року.

Маргарита Гринивецька. Фото: Юрій Литвиненко

Партію Віолетти Валері 27 грудня виконає сопрано Наталя Степаняк. Ви також побачите Таїсію Шафранську (Флора Бервуа), Олександра Прокоповича (Альфред Жермон), Олексія Жмуденка (Жорж Жермон), Андрія Перфілова (Гастон), Сергія Узуна (барон Дюфоль), Олексія Грузіна (маркіз д`Обіньї), Віктора Шевченка (лікар Гренвіль), Аліну Другак (Анніна), Івана Фляка (Комісіонер), хор і оркестр театру.

Прем’єра опери La Traviata в режисерській версії головного режисера театру Євгена Лавренчука відбулася 9 і 10 листопада. Впливове видання «Дзеркало тижня» внесло її у перелік найзнаковіших подій культурного життя України в 2019 році.

Архів