ГоловнаНовиниНовини за Січень 2020Надія Сичук і Владислав Горай виконають головні партії в La Traviata

17 Січ.

Надія Сичук і Владислав Горай виконають головні партії в La Traviata

Головні партії в виставі La Traviata, що відбудеться у неділю, 19 січня, виконають заслужений артист України Владислав Горай (Альфред Жермон) і Надія Сичук (Віолетта Валері). Артисти вперше братимуть участь у новій версії найпопулярнішої опери Джузеппе Верді.

Фото Юрія Литвиненка

Владислав Горай – лауреат премії національного конкурсу камерної музики у Хмельницькому та премії Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Антоніна Дворжака (Карлови Вари, Чехія). Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут та Одеську консерваторію (нині – Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової. В Одеському театрі опери і балету працює з 1993 року. У репертуарі співака більше двадцяти оперних партій.

З 2000 по 2003-й роки працював у державному театрі опери і балету в Констанці (Румунія). Гастролював у багатьох містах Великобританії, в Іспанії, США, Канаді, Італії, Макао, Ізраїлі. Брав участь у міжнародних оперних проектах в Римі, Ліоні, Страсбурзі, Парижі, Амстердамі, Цюриху, Брюсселі, Лісабоні, Кишиневі, Москві, Алма-Аті та інших культурних центрах. Звання заслуженого артиста України отримав у 2013 році.

Надія Сичук – лауреатка міжнародних вокальних конкурсів у Ворзелі, Сімферополі, Львові, румунському Галаці та Ташкенті. Закінчила вокальний факультет і аспірантуру Одеської державної (нині – національної) музичної академії імені Антоніни Нежданової. Виконує чисельні провідні партії поточного репертуару театру.

У 2008 році співачку було запрошено в музичний театр Nae Leonardo в Галаці, де вона виконувала партію Джильди («Ріголетто» Джузеппе Верді) та співала в концертах Gala lirica і «В пам’ять про Марію Каллас».Того ж року брала участь у концерті «Від Мoцарта до веризму» у філармонії Джордже Енеску (Бухарест) з диригентом Робертом Джонола (Італія). З цією програмою гастролювала в Римі, Неаполі, Генуї, Луккі.

Інші партії у виставі 19 січня виконають Катерина Цимбалюк (Флора), Олексій Жмуденко (Жорж Жермон), народний артист України Василь Навротський (барон Дюфоль), Павло Смирнов (Гастон), Олексій Грузін (маркіз д’Обіньї), Віктор Шевченко (лікар Гренвіль), Аліна Другак (Анніна) та Іван Фляк (Комісіонер).

Диригент – головний диригент театру В'ячеслав Чернухо-Воліч.

Прем’єра опери La Traviata в режисерській версії головного режисера театру Євгена Лавренчука відбулася 9 і 10 листопада. Впливове видання «Дзеркало тижня» внесло її у перелік найзнаковіших подій культурного життя України в 2019 році. 

Архів