ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2020Головний режисер театру став лауреатом премії імені Леся Курбаса 2020 року

21 Лют.

Головний режисер театру став лауреатом премії імені Леся Курбаса 2020 року

Премію імені Леся Курбаса у 2020 році присуджено головному режисеру Одеського національного академічного театру опери та балету Євгену Лавренчуку за постановку опери La Traviata Дж. Верді. Про такі результати таємного голосування повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту України.

Це перший випадок, коли цією нагородою відзначено оперну виставу. Євгену Лавренчуку присвоєне звання лауреата премії імені Леся Курбаса.

Євген Лавренчук закінчив Російський інститут театрального мистецтва (майстерня Романа Віктюка) за фахом «оперний режисер», потім — вищі курси хореографії в Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), Вищі курси режисерів ігрового кіно (Москва). З березня 2018-го призначений головним режисером Одеського національного театру опери та балету.

Є автором більше 30 постановок на різних українських і закордонних сценах; лауреатом міжнародних конкурсів і фестивалів Європи. Здійснює постановки, а також веде активну педагогічну діяльність в Україні, Польщі, Німеччині, Литві та Ізраїлі. Автор методики викладання акторської майстерності та режисури. 

Архів