ГоловнаНовиниНовини за Червень 2020Інформація у зв'зку з подовженням карантину

22 Черв.

Інформація у зв'зку з подовженням карантину

 

Шановні наші глядачі! Друзі!

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-aktiv-kabinetu-ministriv-ukrayini-i170620-500?fbclid=IwAR0nrpRWf3BNdIQkq9tuyyIlagy7BtbNia-dJ0sA6gfRFjrolkDlYzacmEY

Час нашої з Вами зустрічі, нажаль, відкладено.

 

 

Колектив театру щиро вдячний всім глядачам і друзям театру, які залишаються з нами в цей непростий для всіх період.

Ми продовжуємо спілкуватися з вами у онлайн-форматі. Ви можете переглянути ваші улюблені вистави вдома онлайн.

Це можна зробити на нашому YouTube-каналі: https://is.gd/T9nH0r

Також ми проводимо прямі онлайн-трансляції на нашій сторінці у Фейсбук.

Приєднуйтесь і до нашого Instagram:

 https://www.instagram.com/operaballetodessa/

 

 

Запевняємо власників квитків, придбаних на вистави, які повинні були відбутися в театрі з 12 березня по 30 квітня, що квитки залишаються ДІЙСНИМИ на всі перенесені вистави! Детальний розклад перенесених вистав буде оприлюднений після закінчення карантину і відновлення роботи театру. Придбані квитки на вистави, що перенесені, залишаються дійсними з обраними місцями і не потребують заміни!

Якщо Ви бажаєте, з придбаними раніше квитками можна буде відвідати будь-яку виставу нашого театру протягом наступного театрального сезону. Для перебронювання квитків на обрані вистави потрібно написати на електронну пошту odtobmanager@gmail.com або opera.kassa@gmail.com після відновлення роботи театру і опублікування репертуару.

 

 

Шановні глядачі! Тільки разом, з Вашою підтримкою і турботою про збереження і розвиток театру, ми вистоїмо і після закінчення пандемічних труднощів знову з радістю відкриємо двері Вам назустріч.

У цей складний для всіх час театру як ніколи потрібна реальна підтримка і допомога, щоб жити очікуванням нової зустрічі з Вами.

Тому ми звертаємося до кожного з Вас з величезним проханням: не здавайте придбані квитки на скасовані з 12 березня вистави, перенесіть дату планованого відвідування на період, коли карантин буде знято. Це буде дуже значуща допомога театру, артистам, режисерам, всім співробітникам Театру.

 

З повагою

 

Адміністрація театру

 

 

Архів