ГоловнаРепертуарАрхів«Дюймовочка»Короткий змістДія друга

Дія друга

Картина третя. «Зима. Поле»

Дюймовочка ледве йде засніженим полем. Їй дуже холодно і тільки думки про принца Ельфа зігрівають серце. З нори виповзає Кріт. Він бачить дівчинку, що замерзає, і пропонує відігрітись у нього в норі. Дюймовочка з радістю погоджується.

Картина четверта. «В норі у Крота»

Кріт дуже заможний та багатий. Працівники-мишеняти цілий день і всю ніч прибирають, шиють і готують своєму господарю. У нього дуже тепло, затишно і чисто. Кріт пропонує Дюймовочці вийти за нього заміж. Вона відмовляється, але той не хоче її слухати і починає готуватись до весілля.

В кутку нори Дюймовочка знаходить голодну хвору ластівку з перев’язаними крильцями. Дівчинка годує і лікує пташку. Вони дуже потоваришували і якось ластівка пропонує Дюймовочці тікати разом. Але тільки пташці вдається вирватися на волю, дівчинку ж зупиняють мишенята.

Принц Ельф і гномики не шкодуючи сил шукають Дюймовочку. Вони зустрічають ластівку і та розповідає їм, де можна знайти Дюймовочку. Всі кидаються на допомогу. У цей час Кріт влаштовує весілля. Дюймовочка зовсім не хоче виходити за нього заміж. Влітає ластівка, за нею Ельф, вбігають гномики. Вони з боєм визволяють Дюймовочку.

Картина п’ята. «Весілля Дюймовочки і принца Ельфа»

Білі голуби повідомляють про весілля принца Ельфа й Дюймовочки. Гноми виконують жартівливий танець, вихваляючись один перед одним. Молодих вітають Ластівка, папуги, Вогняний павич, квіти.

Почет Принца дарує Дюймовочці крильця. Віднині вона може літати разом з ельфами скрізь, де захоче. Друзі обсипають їх квітами і радісна Дюймовочка з ельфами злітає у хмари.
 

 


Видео

    Травень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12345678910111213141516171819202122232425262728293031