ГоловнаРепертуарАрхів«Дюймовочка»Короткий змістДія перша

Дія перша

Картина перша «Сад Ларсен»

Далеко-далеко, за високими горами, безкрайніми морями і густими лісами жила-була добра жінка по імені Ларсен. Понад усе на світі вона хотіла мати дітей, але її бажання не збувалось і через те вона дуже сумувала.

Але якось у двір Ларсен зайшли чотири добрих гномики-чарівники, які вирішили їй допомогти. Вони побачили прекрасну квітку, яка росла в її саду, й почали чаклувати над нею. І здійснилось справжнє диво: квітка розкрилась, а на її пелюстках виявилась малесенька дівчинка. Веселі метелики, лицар Жук й срібні бабки прилетіли привітати красуню з днем народження. Несподівано звідкись вискочила й стара противна Жаба, аби подивитись на гарну дівчинку.

Ларсен дуже зраділа, коли у квітці побачила дівчинку і назвала її Дюймовочкою. В сад прийшов принц Ельф і познайомився з дівчинкою. Такої красуні він ще ніде не бачив. Раптом лицар Жук почав проганяти Ельфа, адже йому теж сподобалась Дюймовочка. Розпочалась бійка.

Поки казкові створіння сперечалися між собою, стара Жаба схопила дівчинку кинулась навтіки. Вона вже давно вибирала наречену для свого противного синочка – Принца жаб’ячого царства. Дівчинка дуже сподобалась квакші і та вирішила її викрасти.

Картина друга. «У жаб’ячому царстві»

На троні дрімає Принц Жаба зі своїм жаб’ячим почтом. Поява Дюймовочки викликає метушню в болотяному царстві. Принцу дівчинка сподобалась і він умовляє її вийти за нього заміж. Дюймовочка намагається вирватися і втекти від нього, але жаби перегороджують їй шлях.

Несподівано прилітає лицар Жук. Він звільнює Дюймовочку та пропонує їй руку і серце. Але дівчинка не може забути Ельфа, якого покохала, і відмовляє своєму визволителю. Але Жук довго не сумує. Разом з блакитною Бабкою, якій він уже давно подобається, лицар летить геть.

Дюймовочка залишається одна. Вона спробувала знайти дорогу додому, але заблукала. Тим часом принц Ельф зі своїми друзями скрізь шукає кохану.


Видео

    Липень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          12345678910111213141516171819202122232425262728293031