ГоловнаРепертуарАрхівКонцерт зірок оперної сцениПро Анну Самуїл

Про Анну Самуїл

«Анна Самуїл – одна з найбільш затребуваних у світі російських співачок, яка зробила в останні роки блискучу кар'єру на міжнародній арені». (Belcanto.ru)

Анна Самуїл закінчила Московську консерваторію за класом сольного співу у професора Ірини Архипової в 2001 році, в 2003 - аспірантуру.

У 2001 - 2001 була солісткою Московського академічного музичного театру ім. Станіславського і Немировича-Данченка.

На європейській сцені дебютувала в 2003 році в партії Віолетти в Німецькій державній опері в Берліні (диригент - Даніель Баренбойм), після чого стала провідною солісткою Deutsche Staatsoper unter den Linden в сезоні 2004 - 2005 років. У цьому театрі заспівала партії Віолетти («Травіата»), Адіни («Любовний Напій»), Мікаели («Кармен»), Донни Анни («Дон Жуан»), Мюзетти («Богема»), Єви («Нюрнберзькі мейстерзінгери»), Аліси Форд («Фальстаф»).

У жовтні 2006 виконала провідну жіночу партію в постановці опери Моцарта «Дон Жуан» на сцені міланського театру La Scala. «У мене захопило дух, коли я зрозуміла, що я – перша в історії російська співачка, яка співала партію Донни Анни в Ла Скала», – сказала Анна в одному з інтерв'ю.

У грудні того ж року Анна Самуїл була запрошена в «Метрополітен-опера» (Нью-Йорк), де виконала в партію Мюзетти в опері «Богема». Її партнерами були Анна Нетребко та Роландо Віллазона, диригував Пласідо Домінго.

У квітні 2007 вперше виступила в Bayerische Staatsoper (Мюнхен), заспівавши Віолетту («Травіата»), а влітку відбувся її дебют на Зальцбурзькому фестивалі в партії Тетяни («Євгеній Онєгін»). Виступ отримав захоплені відгуки в пресі та успіх у австрійської публіки. Прем'єра вистави транслювалася в прямому ефірі каналів ORF і 3Sat. 

Анна Самуїл виконує арію Тетяни з опери «Євгеній Онєгін» (Зальцбург, 2007) 

Анна також виступала в Opera de Lyon і на Единбурзькому Міжнародному фестивалі, Staatsoper Hamburg, Vest Norges Opera в Норвегії, в Grand Theatre Luxembourg, в театрі Tokyo Bunka Kaikan, а також на оперному фестивалі в Екс-ан-Провансі. 

Анна Самуїл - переможець багатьох міжнародних конкурсів: Claudia Taev в Естонії, XIX Міжнародного конкурсу ім. Михайла Глінки (2001), конкурсу вокалістів Riccardo Zandonai в Італії (2004); лауреат III премії XII Міжнародного конкурсу ім. Петра Чайковського (Москва, 2002), лауреат міжнародних конкурсів Neue Stimmen (Німеччина) і Franco Corelli (Італія). Лауреат премії Фонду Ірини Архипової за 2003 рік («За перші творчі перемоги у галузі музично-театрального мистецтва»). За підсумками 2007 року співачка отримала Daphne preis (приз німецької преси і глядачів) як краща молода артистка, яка виступає на театральних сценах Берліна. 

   

Веде активну концертну діяльність. Серед найбільш яскравих виступів – концерти на фестивалі Diabelli Sommer (Австрія), в Konzerthaus Dortmund, на фестивалі Theater Kahn в Дрездені, в залі Palais des Beaux Artes і на сцені театру La Monnaie в Брюсселі, на сцені Salle aux Grains в Тулузі (Франція) і в театрі Opera du Liege (Бельгія). 

«У мене є улюблена цитата: «Music is life, the rest is just details» (Музика – це життя, решта деталі)», – каже Анна Самуїл.  


Видео

    Липень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          12345678910111213141516171819202122232425262728293031