ГоловнаРепертуарБалетиАйболіт XXIКороткий змістДія друга

Дія друга

Картина перша
Африка. Бармалео з охоронцями насолоджується відпочинком. На повідку біля них – мавпочка Чічі, яку продюсер забрав у Айболитя. Приходять африканки з якими танцюють охоронці. Бармалео наказує своїм підлеглим не ледарювати – потрібно відловлювати звірів для шоу.

Леопарди, Горила, мавпочки, Страус, Жираф, Бегемот і навіть Крокодил опиняються у полоні. Мавпочка Чічі просить продюсера відпустити звірів. Варвара танцює з Бармалео веселе танго.

За наказом продюсера починається підготовка до шоу. Сцена сяє вогнями. Звірів перевдягають. Бармалео й охоронці в костюмах розбійників, на чарівному екрані – яскрава реклама.

Картина друга
Шоу починається. Горила розриває ланцюги. Страус аплодує. Леопарди виконують граційні стрибки. Разом з мавпочками виступає й Чічі. Розбійники, озброєні страшними кинджалами, танцюють разом з африканками. Бармалео кладе голову в пащу крокодилу. Заправляє шоу Варвара у вбранні з павичевим хвостом.

Вистава закінчена. Звірі знову в своїх клітках.

Прилітає Білий птах. Мавпочка Чічі і звірі просять його звернутися по допомогу до Айболитя.

Картина третя
Айболить, Танечка, Іванко та Авва поспішають в Африку – Білий птах повідомив про біду. Їхній шлях пролягає лісами, горами, морями і пустелями, але, незважаючи на труднощі, вони мають допомоги нещасним звірям.

Картина четверта
Айболить з друзями звільнюють звірів. Раптом з’являється Бармалео. Разом з охоронцями він хапає Айболитя, але хоробра мавпочка Чічі пробирається в клітку і одягає лікарський халат. Охоронці помічають підміну, заходять у клітку і Чічі закриває їх там.

Бармалео просить про помилування, Крокодил його кусає. Айболитю вдається зцілити злого продюсера і стається диво – Бармалео стає добрим.

Помахом чарівного плаща Бармалео викликає корабель з білими вітрилами. Усі з радістю відправляються в щасливу мандрівку: Бармалео з Варварою, Танечка, Іванко, звірі, а за штурвалом – лікар Айболить і Білий птах.


Видео

    Березень, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          12345678910111213141516171819202122232425262728293031