ГоловнаРепертуарБалети«Король Лев і Повелителька гієн» (Одеська хореографічна школа)Короткий змістДія перша

Дія перша

Пролог. Лев’яче царство

В царстві джунглів велика радість, якою із задоволенням діляться всі мешканці: народився їх майбутній король, левенятко на ім’я Сімба.

Раптом в розпалі веселощів на беззахисних тварин і птахів нападають хитрі та голодні гієни. Леви та тигри проганяють їх.

Тигри запрошують всіх на свято з приводу народження Сімби.

Картина перша. Свято народження

Муфаса, батько Сімби, показує новонароджене левеня мешканцям царства – диким птахам, папугам, левам, квітам і ліанам. Всі вітають щасливу родину.

Сімба починає танцювати разом з іншими левенятами. Він знайомиться з маленькою Налою.

Наприкінці свята Муфаса показує сину свої володіння. Стомлені гості йдуть відпочивати.

Картина друга. Царство гієн

Шанзі, повелителька царства гієн і пантер, бажає стати королевою всіх джунглів. Разом зі своєю свитою вона вигадує підступний план вбивства Муфаси і Сімби.

Тим часом Сімба, Нала, Зазу і їх друзі безтурботно грають на галявині біля джерела. Раптом на них нападають гієни.Сімба та Нала потрапляють в пастку, інши втікають.

На допомогу дітям поспішає Муфаса. Він проганяє гієн, але Шанзі завдає леву смертельного удару в спину. Коли Сімба розуміє, що батько помер, то біжить геть.

З’являються леви. Вони віддають шану мертвому королю та йдуть шукати Сімбу. Але той звинувачує себе в смерті батька. Самотній та голодний, він ховається далеко в джунглях. 


Видео

    Лютий, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
       12345678910111213141516171819202122232425262728