ГоловнаРепертуарБалетиПітер Пен (Балетна студія С.Антипової)Короткий змістДія друга

Дія друга

Картина друга

Серед зірок над бурхливим океаном летять Пітер Пен, діти і фея Дзінь-Дзінь. Вдалині видно казковий острів.

Картина третя

Коли Пітера не було на острові, життя на ньому завмирало. Феї відсипались ранками, звірі займались своїми звірятами, червоношкірі бенкетували по шість днів підряд, а пірати й хлопчиська хіба що кусали один одного за пальці. Інша справа, коли тут бував Пітер. Він терпіти не міг спокою. Тож тепер, коли він був уже неподалік, всі мешканці острова заворушились.

Загублені хлопчики розшукують місце, де приземлився Пітер Пен, пірати шукають хлопчиків, червоношкірі – піратів, дикі звірі – червоношкірих, щоб з’їсти їх. І всі вони ходять по колу, тому що рухаються з однаковою швидкістю.

Нарешті Пітер Пен і діти, які втомились дорогою, приземляються на острів. Їх відразу ж наздоганяють пірати – італієць Чекко, Білл Джукс, Коксон, Джентльмен Старкі, Смі, Елф Мейсон, піратка Аліса. Їх добре знають і смертельно бояться мешканці узбережжя, адже світ ще не бачив такої кровожерливої, злої і безсоромної потолочі. На чолі піратів – жорстокий і лютий капітан Крюк. Так негідника називають з тих пір, як Пітер відрубав йому руку, замість якої довелось приладнати залізного гака. Капітан не може цього пробачити, тим паче, що руку проковтнув крокодил, якому вона настільки сподобалась, що тепер він без упину полює на Крюка. Ще добре, що крокодила можна почути на відстані через цокання наручного годинника капітана, який не перестає ходити в крокодилячому шлунку.

Після тривалої втечі від піратів, Пітер і діти потрапляють до табору індійців, жителі якого зустрічають їх в бойовій розмальовці та з томагавками в руках. Індійська принцеса Тигрова Лілія – відважна і горда дівчина – пропонує їм притулок. Крюк разом з піратами намагається підсунути Пітеру Пену й хлопчикам отруєний торт, аби назавжди розправитися з ними, але на їхньому шляху з’являється маленька Дзінь-Дзінь. План Крюка провалився.

Якось увечері Венді розповідає Джону і Майклу їхню улюблену казку – про те, як жили-були на світі один джентльмен і одна леді, чиї діти якось полетіли на острів Немайнебуде. І як вони завжди тримали вікно відкритим, щоб діти могли повернутися додому. Пітер заперечує Венді: він теж так раніше думав про матерів і тому не поспішав повертатися. А коли прилетів – вікно було закрите, а в його ліжечку спав інший хлопчик. Дітям у снах з’являються їхні феї, нагадуючи про рідний дім.

Картина четверта

В дитячу кімнату вривається Нена. Діти прокидаються в оточенні своїх іграшок і розуміють, що їхня мандрівка – це лише сон. Але Венді не хоче вірити в те, що Пітера Пена не існує.

В цей момент серед зірок ширяє тінь Пітера разом з його вічною супутницею – маленькою Дзінь-Дзінь.


Видео

    Жовтень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345678910111213141516171819202122232425262728293031