ГоловнаРепертуарОпериБілосніжка та сім гномівКороткий змістДія І

Дія І

За високими мурами неприступного замку живе Королева. Головний виконувач її королівських бажань повідомляє володарці гарну новину: нарешті піймано Молодого вождя переможеного нею народу - безстрашного борця за свободу, захисника знедолених.

Вже довгий час люди супротивляться правлінню Королеви, але в боротьбі з її злими чарами сил не вистачає. Молодого вождя допитують: на руках його тяжкі кайдани, а за спиною стоять кати. Королева мусить дізнатися, де переховуються діти народу, адже для переможців немає нічого страшнішого, ніж нащадки переможених. Ні один чарівний засіб не дає людині стільки сил, стільки жага помсти. Тому дітей необхідно вбити разом з воїнами.

Молодий вождь готовий на смерть заради свого народу і відмовляється видати таємницю, бо вірить у близьку перемогу. Розгнівана Королева наказує стратити юнака.

Улюблене заняття пихатої Королеви – милуватися своєю красою у чарівному дзеркалі. Вона постійно його запитує: хто у королівстві найвродливіша? І завжди отримує одну й ту ж відповідь: звичайно ж, вона, Королева.

Але що сталося? Сьогодні, коли Білосніжці виповнилося шістнадцять років, саме її дзеркало назвало найгарнішою! Королева, яка постійно була зайнята чорною магією і знущаннями над народом, не помітила, коли Білосніжка підросла і стала прекраснішою, ніж ясний день і гарнішою за саму Королеву. Заздрість наповнила серце правительки і вона вирішила знищити падчерку.

Цю роботу вона доручає Лісничому. Він має завести дівчину до лісу і вбити біля старого дуба. Однак чоловіку стало шкода Білосніжки і він її відпускає за умови, що та заховається далеко в лісі і не покажеться більше ніколи на очі злій Королеві.

 


Видео

    Травень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12345678910111213141516171819202122232425262728293031