ГоловнаРепертуарОпериСлужниця паніКороткий зміст

Короткий зміст

Картина перша

В будинку багатія Уберто панує безлад. Слуга Веспоне – ледар і сибарит, а служниця Серпіна так хоче оженити на собі господаря, що думає тільки про весілля.

Тому Уберто вже з самого ранку потрібно докладати чимало зусиль, аби отримати костюм і сніданок. Але слабовольному господарю навіть це не вдається: Серпіна вже відчуває себе господинею дома і робить лише те, що вважає за потрібне.

Дівчина подобається Уберто, але її поведінка його дратує. Уберто не знає, що з нею робити, і просить Веспоне знайти йому дружину наперекір служниці. Кмітлива жінка швидко реагує на ситуацію та вирішує в будь-який спосіб закохати в себе господаря.

Картина друга

Серпіна застосовує весь арсенал жіночих хитрощів, аби досягти своєї мети. Зібравши речі, вона повідомляє Уберто, що йде до нареченого (якого насправді не існує). Самотній розгублений чоловік щиро страждає. Серпіна продовжує свою гру за принципом «що дорожче дісталося – те більше цінується».

Вона вмовляє Веспоне зіграти роль її нареченого – грізного військового, який вимагає величезного посагу за Серпіну або смерті Уберто. Німий слуга неперевершено справляється із своїм завданням. Господар, наляканий тим, що нещасній жінці дістанеться такий чоловік, та ще й йому потрібно викласти чималеньку суму грошей, вирішує сам одружитися на своїй симпатичній служниці.  


Видео

    Жовтень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345678910111213141516171819202122232425262728293031