ГоловнаРепертуарОпериТравіатаКороткий змістДія друга

Дія друга

Картина перша
Січень, будинок в приміській зоні Парижа, де живуть Альфред і Віолетта. Із розмови з покоївкою молодик випадково дізнається про те, що його кохана потайки розпродує своє майно, аби забезпечити їхнє життя. Присоромлений, він їде в Париж, сподіваючись покращити своє фінансове становище.

Коли Альфреда немає, до Віолетти приходить його батько, Жорж Жермон. Старий вважає, що дівчина розорила його сина. Ображена Віолетта показує папери про розпродаж свого майна. Жермон-старший вражений її самовідданістю, але все одно наполягає на розірванні стосунків.

Віолетта знає, що незабаром помре, а тому погоджується на вмовляння і пише коханому прощального листа.

Альфред повертається. Спочатку він вважає, що Віолетта покинула його через гроші, але, знайшовши запрошення на бал від Флори Бервуа, вирішує, що кохана повернулась до колишнього життя і колишніх прихильників. Він іде услід за нею, аби відомстити.

Картина друга
Бал-маскарад у Флори. Віолетта з’являється під руку з бароном Дюфолем, але їй невесело. Незабаром приходить Альфред, який починає шукати привід для сварки з бароном. Віолетта боїться дуелі молодика з ї покровителем і умовляє Жермона йти геть. Альфред погоджується покинути бал тільки разом з Віолеттою. Та відмовляється, кажучи, що любить Дюфоля.

Ревнивий Альфред при усіх ображає дівчину, кинувши їй, як «плату за любов» гроші, які він виграв протягом вечора в карти. Гості, серед яких і Жорж Жермон, осуджують цей вчинок. Дюфоль викликає суперника на дуель.
 


Видео

    Жовтень, 2018

    ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345678910111213141516171819202122232425262728293031