HomeNewsNews for June 2013Online-трансляцію заключного концерту II Міжнародного фестивалю мистецтв подивилися 15,5 тисячі осіб

11 Jun

Online-трансляцію заключного концерту II Міжнародного фестивалю мистецтв подивилися 15,5 тисячі осіб

Інтернет-трансляцію заключного гранд-гала II Міжнародного фестивалю мистецтв в Одеській опері подивилися 15 500 користувачів з Одеси, Києва, Львова, Дніпропетровська та інших міст України. Це майже у 10 разів перевищує кількість глядацьких місць у залі театру.

Співорганізаторами трансляції виступили телекомунікаційна компанія TENET та Одеська обласна державна телерадіокомпанія. Трансляція велася на офіційному сайті Одеського театру опери та балету, офіційному сайті компанії TENET, на каналі № 41 цифрового телебаченняTENET-TV, на сайтах Думская.net і Культурометр.

Варто підкреслити, що через низку причин юридичного характеру повідомлення про трансляцію з'явилося лише за добу до початку концерту. Настільки широке охоплення аудиторії стало можливим в першу чергу завдяки безкорисливій допомозі друзів театру – користувачів Facebook, які ділилися інформацією на своїх сторінках. Ми також вдячні журналістам Інтернет-видань і телерадіокомпаній, котрі опублікували це оголошення.

Під час трансляції глядачі особливо відзначали високу якість зображення і передачі звуку. Колектив і керівництво театру висловлюють подяку знімальній групі ОДТРК, команді компанії TENET та технічним службам театру за високопрофесійну злагоджену роботу і сподіваються на подальшу співпрацю.