HomeNewsNews for June 2013У театрі відзначать творчий ювілей народного артиста України Анатолія Капустіна

17 Jun

У театрі відзначать творчий ювілей народного артиста України Анатолія Капустіна

В Одеському Національному академічному театрі опери та балету відзначать 40-річчя творчої діяльності соліста опери, народного артиста України Анатолія Капустіна. Творчий вечір під назвою «Життя і сцена» розпочнеться 20 червня о 18:30.

У програмі – арії та дуети з опер і оперет, пісні.

У концерті візьмуть участь заслужена артистка України Тетяна Захарчук, хор і оркестр театру. Диригент – головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

Веде програму академік Валентин Максименко.

Про ювіляра.

Анатолій Капустін – народний артист України, кавалер ордена «За заслуги» III ступеня. Лауреат міжнародного фестивалю духовної музики в Марселі в 1998 році, учасник міжнародного фестивалю в Единбурзі та міжнародного фестивалю оперного мистецтва «Золота корона» в Одеса з 1998 по 2002 роки.

В Одеському театрі опери та балету працює з 1974 року.

  

У репертуарі співака – партії Германа в опері «Пікова дама», Водемона в опері «Іоланта» і Короля в опері «Орлеанська діва» Петра Чайковського, Манріко в опері «Трубадур», Радамеса в опері «Аїда», Річарда в опері «Бал-маскарад», Отелло в однойменній опері Джузеппе Верді, Пінкертона в опері «Мадам Баттерфляй», Каварадоссі в опері «Тоска» Джакомо Пуччіні, Каніо в опері «Паяци» Руджеро Леонкавалло, Хозе в опері «Кармен» Жоржа Бізе, Андрія в опері «Катерина» Миколи Аркаса, Турідду в опері «Сільська честь» П'єтро Масканьї, Петра в опері «Наталка-Полтавка» Миколи Лисенка та інші.

  

Гастролював у Японії, Угорщини, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Бельгії, Греції, Іспанії, Лівані.

  

Професор Одеської Національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової.