HomeNewsNews for June 2013Провідні партії в балеті «Баядерка» вперше виконають Катерина Кальченко та Елліна Походних

22 Jun

Провідні партії в балеті «Баядерка» вперше виконають Катерина Кальченко та Елліна Походних

Дві солістки балету Одеського театру опери та балету вперше виступлять у провідних партіях у виставі «Баядерка» Людвіга Мінкуса. Катерина Кальченко станцює Нікію, а Елліна Походних – Гамзатті. Партію Солора виконає заслужений артист України Сергій Доценко. 

Вистава відбудеться 26 червня, початок о 18:30.

В інших партіях: заслужений артист України Гаррі Севоян (раджа Дугманта), заслужений артист України Володимир Борисов (факір Магедавея), Юрій Мєдвєдєв (Великий брамін), Сергій Мельников (Толорагва), Богдан Чабанюк (Раб), В'ячеслав Круть (Божок) та Оксана Фоменко (Невільниця).

У балеті також беруть участь: Марія Рязанцева та Ігор Саражинський (Індуський танець), Денис Черняк (Танець з барабаном), Оксана Бабич, Анастасія Баннікова, Олена Лавриненко, Аліна Хилько, В'ячеслав Кравченко, Віталій Роздайбеда (Pas d'action) та Оксана Широкова (двійка Джампе в парі з Аліною Хілько). У варіаціях Тіней соло виконують заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Радмила Аітова та Оксана Демченко.

Диригент – заслужений артист Росії Алєксандр Сотніков.

  

На фото Кирила Стоянова: ліворуч - Елліна Походних і заслужений артист України Сергій Доценко; праворуч - Катерина Кальченко