HomeNewsNews for July 2013Одеський оперний закриє сезон прем'єрою музичної казки «Смарагдове місто»

12 Jul

Одеський оперний закриє сезон прем'єрою музичної казки «Смарагдове місто»

Прем'єра музичної казки для всієї родини «Смарагдове місто» закриє 203-й сезон в Одеському Національному академічному театрі опери та балету. Перші покази вистави відбудуться 18, 19 і 21 липня.

У постановці використано музику Жоржа Бізе, Джузеппе Верді, Гаетано Доніцетті, П'єтро Масканьї, Джакомо Мейєрбера, Вольфганга Амадея Моцарта, Джованні Паїзієлло, Миколи Римського-Корсакова, Джоаккіно Россіні, Енгельберта Гумпердінка.

Головна мета творців вистави – у доступній та легкій формі познайомити маленьких слухачів з шедеврами світового оперного мистецтва. Як підкреслює хормейстер-постановник Лариса Гарбуз, діти та класична музика – «дуже тонкий момент», а щоб маленькі слухачі полюбили класику, їх потрібно підводити до неї правильно.

«Мені здається, це дуже оригінальний проектю Цікаво буде дітям познайомитися зі світовою оперною літературою в адаптованому варіанті. Сподіваюся, це буде цікаво не тільки дітям, а й батькам», – каже диригент-постановник Віталій Ковальчук.

«Мені здається, це дуже оригінальний проект. Цікаво буде дітям познайомитися зі світовою оперною літературою в адаптованому варіанті. Сподіваюся, наша казка захопить і дітей, і батьків», – каже диригент-постановник Віталій Ковальчук.

У виставі беруть участь як дорослі солісти Одеської опери, так і діти – артисти хору «Перлини Одеси» (художній керівник Лариса Гарбуз). У постановці також зайняті артисти балету та оркестр Одеського театру опери і балету.

Диригент-постановник – Віталій Ковальчук
Режисер-постановник – Оксана Тараненко
Хормейстер-постановник – Лариса Гарбуз
Автор музичної редакції – Едуард Погосов
Художник-постановник – заслужений художник України Станіслав Зайцев
Художник з костюмів – Олена Леснікова
Балетмейстер-постановник – заслужений артист України Гаррі Севоян

Прем'єра казка станеться 18 липня, початок о 18:30. Це буде перший випадок в історії Одеського оперного театру, коли спектакль для дітей пройде у вечірній час.