HomeNewsNews for September 2013На малій сцені «Бельетаж» відбудеться єдиний концерт «Прощання з Літом»

3 Sep

На малій сцені «Бельетаж» відбудеться єдиний концерт «Прощання з Літом»

Єдиний концерт «Прощання з Літом» відбудеться 7 вересня на малій сцені «Бельетаж» Одеського театру опери та балету. У програму, що складається з 2-х відділень, увійшли романтичні твори композиторів XVIII – XX століть: Антоніо Вівальді, Джакомо Пуччіні, Густава Малера, Отторіно Респігі, Едварда Елгара.

У концерті братимуть участь: заслужена артистка України Ірина Берлізова (сопрано),Анастасія Голуб (сопрано), Олександр Стрюк (баритон), Павло Котовщиков (флейта), Олександр Лисюк (віолончель), оркестр театру.

Програма концерту:

I відділення: 
Aнтоніо Вівальді. «Щиглик», концерт для флейти та струнних Ре мажор. Соліст Павло Котовщиков. 
Джакомо Пуччіні. «Хризантеми» для струнного оркестру. 
Густав Малер. Пісні для голосу з оркестром. Солісти: заслужена артистка України Ірина Берлізова, Анастасія Голуб, Олександр Стрюк.

ІІ відділення:
Отторіно Респігі. «Птахи», сюїта в нео-бароковому стилі для малого оркестру.
Отторіно Респігі. Adagio для віолончелі з оркестром. Соліст Олександр Лисюк. 
Едвард Елгар. Sospiri для струнних і арфи.

МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК І ДИРИГЕНТ – лауреат міжнародних конкурсів Оксана Линів.

Біографічна довідка.

Оксана Линів закінчила народний факультет Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича. У 2003 році отримала диплом з відзнакою за підсумками навчання на факультеті оперно-симфонічного диригування Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка.

У 2004 році брала участь у Першому міжнародному конкурсі диригентів ім. Г. Малера в німецькому Бамберзі, де отримала третю премію. Після була запрошена на посаду асистента головного диригента Бамберзького симфонічного оркестру.

З 2005-го по 2009-й роки навчалася у Вищій школі музики ім. Карла Марії фон Вебера (Дрезден). З відзнакою закінчила Aufbaustudium і Meisterklasstudium.

Є стипендіатом Гете-Інституту, Німецької служби академічних обмінів (DAAD) , Dresdner Europa Stipendium, фонду Оскара і Віри Ріттерів для молодих музикантів, спеціальної стипендії для жінок-диригентів від Бергської симфонічної академії і Форуму диригентів німецької музичної ради.

У 2006 році з Бамберзьким симфонічним оркестром записала твори Олександра Скрябіна, Мануеля де Фальї і Любави Сидоренко – на замовлення німецької державної радіокомпанії Bayerischer Rundfunk. У Німеччині диригувала також Баварським камерним оркестром, філармонічними оркестрами Берга, Північної Рейн-Вестфалії, Бремена, Нюрнберга. Працювала з симфонічними оркестрами Румунії та Японії.

Як оперний диригент виступала в Опері Бонна, в театрі міста Оснабрюк (Німеччина), в Львівському Національному академічному театрі опери та балету, в Національній опері Естонії.

З 2008 року працює в Одеському Національному академічному театрі опери та балету, де здійснила поновлення опер «Богема» Джакомо Пуччіні , «Паяци» Руджеро Леонкавалло, постановку балета «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса та балету «Таємниця Віденського лісу» у власній музичній концепції на музику Густава Малера і Йоганна Штрауса.

З вересня 2013 запрошена на посаду помічника Генерального музичного директора Баварської Штатсопери.  

Колектив і адміністрація Одеського Національного академічного театру опери та балету дякують талановитому молодому диригенту Оксану Линів за плідну роботу, цікаві творчі рішення, високий професіоналізм, відкритість, вміння налагодити та підтримувати доброзичливі відносини зі співробітниками. Бажаємо Оксані Ярославівні нових звершень та успіхів, нескінченних оплесків і творчого польоту. І завжди чекаємо у нашому театрі!