HomeNewsNews for October 2013Марія Полюдова та Володимир Статний вперше виконають провідні партії у «Таємниці Віденського лісу»

9 Oct

Марія Полюдова та Володимир Статний вперше виконають провідні партії у «Таємниці Віденського лісу»

Заслужені артисти Республіки Молдова Марія Полюдова та Володимир Статний вперше виконають партії Марії та Кронпринца в балеті«Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Іоганна Штрауса. Вистава пройде на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету 11 жовтня. Початок о 18:30.

Марія Полюдова та Володимир Статний в балеті «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса. Фото Кирила Стоянова.

У спектаклі також візьмуть участь заслужена артистка України Ольга РожевічРадмила АітоваАліна ХількоМарія РязанцеваПавло ГрицьБогдан ЧабанюкЮрій Мєдвєдєв, артисти балету, опери та оркестр театру.

Прем'єра балету «Таємниця Віденського лісу» пройшла в Одеському театрі опери та балету в грудні 2011 року. Автор лібрето і балетмейстер-постановник – головний балетмейстер театру, заслужений артист Росії Юрій Васюченко, автор музичної концепції та диригент-постановник – Оксана Линів. Головні дійові особи – реальні історичні персони: спадкоємець австрійського імператора кронпринц Рудольф і його кохана Марія фон Вечера. Самогубство цієї пари, що сталося в замку Маєрлінг в 1889 році – одна з найтрагічніших і загадкових любовних історій XІX століття. Справжні причини загибелі двох закоханих досі невідомі.