HomeNewsNews for October 2013Вітаємо Марію Полюдову та Володимира Статного з першим виконанням партій в «Таємниці Віденського лісу»

12 Oct

Вітаємо Марію Полюдову та Володимира Статного з першим виконанням партій в «Таємниці Віденського лісу»

Колектив і керівництво Одеського Національного академічного театру опери та балету вітають солістів балетної трупи – заслужених артистів Республіки Молдова Марію Полюдову та Володимира Статного – з тріумфальним першим виконанням головних партій в балеті «Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Іоганна Штрауса.

Спектакль пройшов з аншлагом 11 жовтня. Артистам аплодували без малого півтори тисячі глядачів, які прийшли до театру. Диригував балетом Віталій Ковальчук.

Бажаємо Марії та Володимирові нових висот, приголомшливого успіху та нескінченних оплесків!

Марія Полюдова та Володимир Ставний працюють в Одеському Національному академічному театрі опери та балету з 2009 року. Вони виконують всі провідні партії в балетах поточного репертуару. 

Прем'єра балету «Таємниця Віденського лісу» пройшла в Одеському театрі опери та балету в грудні 2011 року. Автор лібрето та балетмейстер-постановник – головний балетмейстер театру, заслужений артист Росії Юрій Васюченко, автор музичної концепції та диригент-постановник – Оксана Линів.