HomeNewsNews for November 2013Оперою «Богема» 17 листопада вперше диригуватиме Віталій Ковальчук

13 Nov

Оперою «Богема» 17 листопада вперше диригуватиме Віталій Ковальчук

Оперою «Богема», що пройде на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету наступної неділі, 17 листопада, вперше диригуватиме Віталій Ковальчук.

Головні партії виконають заслужена артистка України Наталія Ютеш (Мімі) і Руслан Зіневич (Рудольф). Також у виставі візьмуть участь: заслужена артистка України Ірина Берлізова (Мюзетта), Володимир Муращенко (Марсель), Василь Добровольський (Шонар) і Сергій Узун (Коллен). А соліст опери Дмитро Себов виконає одразу три партії – Бенуа, Альціндора та Сержанта.

Початок вистави о 18:30.

Біографічна довідка. 

Віталій Ковальчук здобув музичну освіту в Київській Національній музичній академії ім. Петра Чайковського (по класу флейти – у професора Олега Кудряшова, по класу диригування – у заслуженого артиста України, професора Віктора Плоскіни). З 2004 року навчався на диригентському факультеті Лейпцизького університету. З 2007 року продовжив навчання на диригентському факультеті Вищої школи музики ім. Ф. Ліста у Веймарі. Зараз – аспірант Академії мистецтв у Берліні по класу диригування у проф. Лутца Келера.

В Одеський Національний академічний театр опери та балету був запрошений в 2011 році. В якості диригента-постановника працював над дитячим спектаклем-казкою «Смарагдове місто» та концертом «Присвята жінкам», що відбувся 7 березня 2013 року. Диригує операми «Травіата» Джузеппе Верді та «Білосніжка і сім гномів» Едуарда Колмановського, а також балетом «Таємниця Віденьского лісу» що входять до постійного репертуару театру.