HomeNewsNews for November 2013Виставу «Ріголетто» 23 листопада буде присвячено пам'яті Галини Олейніченко

19 Nov

Виставу «Ріголетто» 23 листопада буде присвячено пам'яті Галини Олейніченко

Виставу «Ріголетто», що відбудеться в суботу, 23 листопада, буде присвячено пам'яті колишньої солістки Одеського театру опери та балету, народної артистки РРФСР Галини Олейніченко (сопрано). Співачка померла 13 жовтня 2013 в Москві.

Головні партії виконають заслужений артист України Віктор Мітюшкін (Ріголетто), лауреат міжнародних конкурсів Аліна Ворох (Джільда), лауреат міжнародних конкурсів Олег Злакоман (Герцог Мантуанський). Також у виставі візьмуть участь: заслужені артистки УкраїниОлена Стародубцева (Маддалена) і Надія Шакун (Джіованна), Сергій Узун (Спарафучіле),Олександр Патрік (Марулло), Валерій Регрут (Борса), Дмитро Себов (граф Чепрано), Віктор Шевченко (Офіцер) і Катерина Цимбалюк (графиня Чепрано та Паж). Партію графа Монтероне виконає народний артист України Анатолій Бойко.

Диригент – Ігор Чернецький.

Початок вистави о 18:30.

Біографічна довідка.

Галина Василівна Олейніченко народилася 23 лютого 1928 року в селі Будьонівка (нині село Новоукраїнка) Роздільнянського району Одеської області. У 1953 році закінчила Одеську консерваторію по класу Наталії Урбан. Дебютувала на сцені Одеського театру опери та балету в 1952 році. З 1955 по 1957 роки служила в трупі Київського театру опери та балету. У 1957 році була запрошена до Большого театру, де виступала майже чверть століття. Після уходу з театру в 1981 році працювала викладачем (з 1999 року – професор) Російської академії музики імені Гнесіних, співпрацювала з фондом «Нові імена». Померла 13 жовтня 2013 року в Москві на 86 році життя. Похована на Троєкуровському кладовищі.