HomeNewsNews for December 2013Декілька артистів балету вперше виконають номери в концерті «Феєрія балету» 13 грудня

12 Dec

Декілька артистів балету вперше виконають номери в концерті «Феєрія балету» 13 грудня

Вісім артистів балету вперше виконають номери в гала-концерті «Феєрія балету», який відбудеться на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету 13 грудня цього року.

Так, у першому відділенні концерту в номері «Поцілунок за Клімтом» на музику Сергія Рахманінова (хореографія заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка) глядачі вперше побачать Анастасію Баннікову. Її партнером буде В'ячеслав Кравченко.

Станіслав Варанкін вперше станцює в хореографічній композиції «Панночка та хуліган» на музику Дмитра Шостаковича (хореографія Костянтина Боярського). Жіночу партію виконає Радмила Аітова.

Сольну партію в гопаку з опери «Тарас Бульба» (музика Василя Соловйова-Сєдого, хореографія народного артиста РРФСР Бориса Фенстера) виконає Олександр Коряковський.

У другому відділенні глядачам буде представлено дивертисмент Pas de quatre на музику Цезаря Пуні (хореографія Жюля-Жозефа Перро), який вперше виконають заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Радмила Аітова, Олена Лавріненко та Стелла Чернова.

А в «Половецьких танцях» з опери «Князь Ігор» Олександра Бородіна сольні партії вперше виконають Станіслав Варанкін (Алі) і Катерина Бартош (Чага).

Крім того, на сцені Одеської опери дебютуватиме артист балету Дніпропетровського академічного театру опери та балету Євген Кучвар. Він стане партнером солістки нашого театру Елліни Походних в Adagio з балету «Спляча красуня» Петра Чайковського.

Також у концерті братимуть участь артисти балету Одеського театру опери та балету Ганна Чернявська, Оксана Бабич, Мідорі Терада, Наталія Івасенко, Коя Окава, Дмитро Шарай, Ігор Саражинський, В'ячеслав Круть та інші. 

Диригент – Ігор Чернецький.

Детальніше ознайомитися з програмою гала-концерту можна тут